Позбулися радянської символіки. Нефьодов показав новий герб митниці, через який до відомства прийшли з обшуками

24 квітня 2020, 16:01

За словами Нефьодова, чинний герб ГТС містить елементи, властиві геральдиці Російської імперії і СРСР.

Глава Держмитслужби Максим Нефьодов опублікував зображення нового герба відомства, через який днем раніше співробітники Служби безпеки України та Державного бюро розслідувань прийшли з обшуком до відомства.

Відео дня

Зображення оновленого герба Нефьодов оприлюднив у себе в Facebook.

«Неможливо не розповісти про новий герб митниці, коли ним цікавляться правоохоронні органи - СБУ і ДБР, які вчора до нас приходили з обшуками із закупівлі нової символіки за 30 тис. грн (включає в себе не тільки герб) », - зазначив Нефьодов.

За словами глави ГТС, чинний герб відомства містить елементи, властиві геральдиці Російської імперії і Радянського Союзу. З цієї причини митниця ініціювала розробку нового герба, прапора і форменого одягу для своїх співробітників.

На оновленому гербі Держмитслужби будуть зображені Золоті ворота, які вважалися головним місцем дислокації митниці часів Київської Русі, ключі і тризуб.

Нагадаємо, що в четвер, 23 квітня, співробітники Служби безпеки України та Державного бюро розслідувань провели обшуки в Держмитслужбі . Співробітники СБУ і ДБР вилучили копії документів щодо виконання робіт. В ГТС заявили, що обшуки «Пройшли за надуманим політично мотивованій справі».

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X