Небанківські фінустанови почали платити більше податків на прибуток

15 червня 2018, 13:56

У січні-червні 2018 року небанківські фінансові установи України сплатили до державного та місцевих бюджетів податок на прибуток в розмірі 353,9 млн грн, що на 72,2% (148,4 млн грн) більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

Про це повідомив член Нацкомфінпослуг Олександр Залєтов агентству Інтерфакс-Україна.

За його словами, сукупний розмір сплаченого податку на прибуток небанківськими фінансовими установами, за даними Держказначейства, перевищив аналогічний показник банків на 8,7% (28,2 млн грн).

Відео дня

Залєтов також зазначив, що позитивна динаміка фіскальних надходжень пов'язана зі зростанням наданих небанківськими фінансовими установами послуг.

У першому кварталі 2018 року найбільш динамічними були такі фінансові послуги: страхування цивільної відповідальності перед третіми особами (зростання на 94,7%), фінансовий лізинг (76,2%), пенсійні внески до НПФ від фізичних осіб (34%), страхування життя (30,6%).

На думку Залєтова, якщо кілька років тому драйвером зростання на небанківських фінансових ринках були страхування фінансових ризиків і факторинг, то зараз зростання пов'язане, перш за все, з активізацією фінансових послуг, орієнтованих на соціальні потреби населення.

Показати ще новини
Радіо NV
X