«Не потрібно шукати на мене виходи». Нардеп Поляков назвав умови відкликання частини правок до «антиколомойського» законопроєкту
Позафракційний нардеп Антон Поляков, який подав 6033 поправки до «антиколомойського» законопроєкту, назвав умови відкликання частини з них.
«Разом з моїми помічниками і командою однодумців ми розробили і внесли 6033 правки. Могли зробити ще більше, просто часу не вистачило. В першу чергу звертаюся до представників влади — не потрібно шукати на мене виходи, навіть не намагайтеся якось домовитися!» — написав він у Telegram.
Поляков заявив, що мова йде про відкликання частини правок, які мають технічний характер. «Заради загального блага закрию очі на безграмотність деяких депутатів!» — додав він.
Нардеп вимагає переглянути закон про ринок землі, відкласти реалізацію другого етапу медичної реформи і скасувати закони про фіскалізацію.
«Якщо влада погодиться прийняти озвучені мною вимоги аграріїв, медиків і підприємців, я відкличу технічні правки. Залишаться тільки ті моменти, які для мене є принциповими», — заявив нардеп.
Він додав, що доля олігарха Ігоря Коломойського йому «повністю байдужа».
Як повідомлялося, 28 нардепів подали до «антиколомойського» законопроєкту 16 381 поправку. Це рекордна кількість. Найбільше вніс Поляков.
«Антиколомойський» законопроєкт Рада прийняла в першому читанні 30 березня. Його прийняття є головною вимогою МВФ. Цим законопроєктом пропонується передбачити, що суди не можуть ухвалювати рішення, які приведуть до зупинки розпочатої процедури виведення неплатоспроможного банку з ринку або його ліквідації. Згідно із законопроєктом, колишні і нинішні власники банків, права яких були порушені через незаконний акт НБУ, Фонду гарантування, Мінфіну, Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку або рішення Кабміну, можуть отримати відшкодування збитків тільки в грошовій формі. Згідно з законопроєктом, якщо суд визнає незаконним рішення НБУ про віднесення будь-якого банку до категорії неплатоспроможних, це «не відновлює того становища банку, яке існувало до прийняття такого акта/рішення, включаючи відновлення правового статусу цього банку, та не відновлює становища/прав осіб, які були учасниками банку на момент прийняття такого акта/рішення».