НБУ звернувся по допомогу до правоохоронців

7 квітня 2017, 19:39
Нацбанк закликає правоохоронні органи забезпечити безперебійну роботу відділень банків відповідно до законодавства і не допустити фізичної дестабілізації функціонування банківської системи

Про це йдеться у повідомленні НБУ.

Регулятор попросив правоохоронні органи звернути увагу на численні протиправні дії в країні військово-політичного угрупування Національний корпус, яке систематично дестабілізує роботу банків із державним російським капіталом та блокує нормальний доступ українців до своїх коштів.

Відео дня

"Заклики блокувати банки з російським капіталом і забирати звідти вклади та поведінка активістів є безвідповідальними, небезпечними та можуть заподіяти шкоди всій банківській системі. Радикально та агресивно налаштовані учасники подібних акцій не є експертами у банківській справі, тож не можуть давати професійних оцінок і визначати подальшу долю тих чи інших банківських установ", - зауважили у НБУ.

На думку Голови Національного банку, абсолютно неприпустимо, коли зацікавлені сторони у власних інтересах перешкоджають нормальній роботі приватних компаній та бізнесу.

Показати ще новини
Радіо NV
X