НБУ зняв чергове обмеження на валютному ринку

11 липня 2017, 11:34
Національний банк України зняв з валютного ринку ще одне обмеження. Регулятор спростив дострокове погашення кредитів від нерезидентів

Про це повідомила прес-служба Нацбанку.

Відзначається, що правління НБУ прийняло рішення про розширення наявних винятків на дострокове погашення кредитів, залучених у нерезидентів.

Відео дня

По-перше, банки зможуть раніше строку погашати такі кредити.

По-друге, бізнес зможе достроково погашати кредити у випадку, коли акціонером такого позичальника або нерезидента-кредитора є міжнародна фінансова організація.

По-третє, резиденти-позичальники зможуть здійснювати дострокове погашення кредитів за умови, що нерезидентом-кредитором є банк.

"Ці кроки допоможуть полегшити залучення боргових ресурсів за кордоном і водночас не призведуть до дестабілізації ситуації на валютному ринку", - зазначив в.о. глави НБУ Яків Смолій.

Нагадаємо, що в кінці минулого року Нацбанк дозволив банкам скорочувати терміни погашення нерезиденту кредиту/позики, якщо таке скорочення здійснюється з метою припинення зобов'язань банку за таким кредитом/займу шляхом зарахування зустрічних однорідних вимог між нерезидентом і банком.

послабив частину обмежень

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X