Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

НБУ змінив правила видачі ліцензій для переказу валюти за кордон

15 грудня 2017, 09:40
413
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

НБУ уточнив перелік операцій з переказування іноземної валюти

Національний банк України (НБУ) змінив порядок видачі індивідуальних ліцензій на переказування іноземної валюти за межі України

Відповідна постанова набирає чинності з 15 грудня, повідомляється на сайті НБУ.

"З метою запобігання відтоку капіталу за межі України посилено вимоги щодо документів, які подаються в НБУ, зокрема через право Національного банку запитувати такі документи в разі потреби", - йдеться в повідомленні НБУ.

Також Нацбанк уточнив перелік операцій, проведення яких не потребує отримання індивідуальної ліцензії та перелік підстав для анулювання індивідуальних ліцензій.

"Відтепер змінами чітко унормована можливість перерахування як відшкодування резидентом-позичальником коштів нерезиденту-гаранту (поручителю) за умови, що цей гарант (поручитель) сплатив відповідно до договору гарантії (поруки) за зобов’язаннями такого резидента-позичальника, передбаченими відповідним кредитним договором з уповноваженим банком-кредитором", - зазначив регулятор.

Нагадаємо, що Нацбанк спростив порядок ввезення резидентами в Україну іноземної валюти в готівковій формі. Також регулятор вніс зміни в порядок її вивезення.

Регулятор зберіг вимогу до обов'язкового продажу валютних надходжень в Україну на користь юридичних осіб на рівні 50%, до якого вона була знижена в квітні цього року.

Головне

Бізнес/Фінанси

Вчора, 19:26

article_img
Допомога Україні. ЄС перерахував 500 млн євро першого траншу

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Щодня ввечері вам буде приходити добірка кращих матеріалів за день

Підписатися