НБУ змінив правила видачі ліцензій для переказу валюти за кордон

15 грудня 2017, 09:40
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Національний банк України (НБУ) змінив порядок видачі індивідуальних ліцензій на переказування іноземної валюти за межі України

Відповідна постанова набирає чинності з 15 грудня, повідомляється на сайті НБУ.

"З метою запобігання відтоку капіталу за межі України посилено вимоги щодо документів, які подаються в НБУ, зокрема через право Національного банку запитувати такі документи в разі потреби", - йдеться в повідомленні НБУ.

Відео дня

Також Нацбанк уточнив перелік операцій, проведення яких не потребує отримання індивідуальної ліцензії та перелік підстав для анулювання індивідуальних ліцензій.

"Відтепер змінами чітко унормована можливість перерахування як відшкодування резидентом-позичальником коштів нерезиденту-гаранту (поручителю) за умови, що цей гарант (поручитель) сплатив відповідно до договору гарантії (поруки) за зобов’язаннями такого резидента-позичальника, передбаченими відповідним кредитним договором з уповноваженим банком-кредитором", - зазначив регулятор.

Нагадаємо, що Нацбанк спростив порядок ввезення резидентами в Україну іноземної валюти в готівковій формі. Також регулятор вніс зміни в порядок її вивезення.

Регулятор зберіг вимогу до обов'язкового продажу валютних надходжень в Україну на користь юридичних осіб на рівні 50%, до якого вона була знижена в квітні цього року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X