НБУ заявив, що в Приватбанку навіть нічого продати

22 вересня 2017, 13:36
Заступник глави Національного банку Катерина Рожкова заявила, що в націоналізованому Приватбанку нічого продавати і його можна подарувати, і то - з доплатою

"У Приватбанку нічого продавати, давайте залишимо його за дужками. Його можна комусь подарувати з доплатою", - відповіла вона на запитання про можливий продаж проблемних активів держбанків через ProZorro, пеедают Українські новини.

Відео дня

При цьому, Рожкова вважає, що головною проблемою Ощадбанку і Укрексімбанку є відсутність нормального корпоративного управління.

"У Ощаді та Ексімі немає наглядових рад. Геть відсутнє корпоративне управління. Поки там немає наглядових рад, ніхто виставляти активи на продаж не буде", - зазначила вона.

За словами заступника голови НБУ, на сьогоднішній день існує напрацьований законопроект про налагодження корпоративного управління в держбанках.

Вона зазначила, що це питання стосується у меншій мірі Укргазбанку, так як там найнижчий рівень NPL (проблемні кредити).


18 грудня 2016 року Кабінет Міністрів прийняв рішення про входження держави в капітал Приватбанку.

Згідно з цим рішенням, держава в особі Міністерства фінансів стало власником 100% акцій, а Приватбанк був докапіталізований на суму 116,8 млрд грн.

3 липня 2017 року Міністерство фінансів України вирішив докапіталізувати Приватбанк ще на 38,6 млрд грн.


Раніше повідомлялося, що судові суперечки, за процедурою примусової конвертації зобов'язань, пов'язаних з колишніми власниками Приватбанку осіб (bail-in), можуть призвести до необхідності додаткової докапіталізації банку державою.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X