Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

НБУ заявив про запровадження нових тарифів на депозитарні послуги

20 листопада 2017, 08:15
3805
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Оновлена система почне діяти з 22 грудня 2017 року

Фото: НБУ

Національний банк України запроваджує нову систему тарифікації депозитарних послуг і послуг з обліку та обігу депозитних сертифікатів НБУ з урахуванням ринкових реалій

Про це повідомили у прес-служба НБУ.

Тарифи будуть встановлюватися залежно від собівартості для різних продуктів і типів послуг, що входять у них.

Також наголошується, що тарифи на інші депозитарні послуги та послуги з обслуговування депозитних сертифікатів були значно нижчі від собівартості або були відсутні.

Таким чином, клієнти, які активно здійснюють операції з цінними паперами, і клієнти, які тільки зберігають їх і не проводять операції з ними, платять однакову вартість обслуговування.

Крім того, діючі тарифи складні для розрахунку та незрозумілі. Нові тарифи цілком корелюють з ринковими цінами в Україні та тарифами провідних депозитаріїв європейських країн, а також є одним з кроків до майбутньої передачі функцій депозитарію НБУ у Національний депозитарій України.

Національний банк планує переглядати тарифи за оновленою моделлю щороку, виходячи з актуальної собівартості і поточного стану фондового ринку. Нові тарифи почнуть діяти з 22 грудня 2017 року.

Раніше повідомлялося, що середні процентні ставки за банківськими вкладами у доларах і євро в Україні впали, а ставки за гривневими депозитами зросли.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися