НБУ заявив про запровадження нових тарифів на депозитарні послуги

0 коментувати
Оновлена система почне діяти з 22 грудня 2017 року
Фото: НБУ

Оновлена система почне діяти з 22 грудня 2017 року

Національний банк України запроваджує нову систему тарифікації депозитарних послуг і послуг з обліку та обігу депозитних сертифікатів НБУ з урахуванням ринкових реалій

Про це повідомили у прес-служба НБУ.

Тарифи будуть встановлюватися залежно від собівартості для різних продуктів і типів послуг, що входять у них.

Також наголошується, що тарифи на інші депозитарні послуги та послуги з обслуговування депозитних сертифікатів були значно нижчі від собівартості або були відсутні.

Таким чином, клієнти, які активно здійснюють операції з цінними паперами, і клієнти, які тільки зберігають їх і не проводять операції з ними, платять однакову вартість обслуговування.

Крім того, діючі тарифи складні для розрахунку та незрозумілі. Нові тарифи цілком корелюють з ринковими цінами в Україні та тарифами провідних депозитаріїв європейських країн, а також є одним з кроків до майбутньої передачі функцій депозитарію НБУ у Національний депозитарій України.

Національний банк планує переглядати тарифи за оновленою моделлю щороку, виходячи з актуальної собівартості і поточного стану фондового ринку. Нові тарифи почнуть діяти з 22 грудня 2017 року.

Раніше повідомлялося, що середні процентні ставки за банківськими вкладами у доларах і євро в Україні впали, а ставки за гривневими депозитами зросли.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Фінанси ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: