НБУ визнав банкрутом донецький банк, який переєструвався у Львові

0 коментувати
НБУ визнав банкрутом донецький банк, який переєструвався у Львові
Фото: Уникомбанк
Національний банк України (НБУ) відніс Унікомбанк до категорії неплатоспроможних через повну втрату ліквідності

Як повідомили в регуляторі, до грудня 2014 року Унікомбанк був зареєстрований і працював у Донецьку. Потім він згідно з вимогами законодавства був перереєструваний поза територією АТО, у Львові. Проте значна частина його активів та застав залишилась в Донецькій області. Боржники перестали обслуговувати кредити і надходження коштів до банку майже припинилося.

6 жовтня 2015 року Унікомбанк було визнано проблемним. "Водночас власники банку не вживали жодних заходів для підтримки його ліквідності, покращення фінансового стану та усунення порушень нормативно-правових актів Національного банку", - сказано у повідомленні регулятора.

За даними статистичної звітності банку на кореспондентському рахунку в НБУ залишку коштів немає. Залишок готівкових коштів є критично низьким та станом на 13 жовтня 2015 року становив 80 тис. грн., або 0,01% від зобов’язань банку та 2% від невиконаних операцій клієнтів. "Таким чином, ПАТ Унікомбанк був неспроможний своєчасно та в повному обсязі виконувати законні вимоги кредиторів через недостатність коштів", - йдеться у повідомленні.

Раніше НБУ визнав банк Контракт неплатоспроможним.

Журнал Новое Время №38

Тема номера – Спецназ Кремля. Російське ГРУ перетворилося в монстра з багатомільярдним бюджетом, який смішить світ безглуздою поведінкою своїх «шпигунів».

Читати журнал онлайн
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Фінанси ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: