НБУ спростовує присвоєння коду МФО банку "ДНР"

7 лютого 2017, 21:26
Інформація про нібито присвоєння Національним банком України з МФО (код банку) "центральним банкам" так званих "ДНР/ЛНР" не відповідає дійсності

Про це заявляє НБУ.

"Національний банк і українська банківська система не здійснюють діяльність на території самопроголошених так званих ЛНР-ДНР. НБУ також не регулює діяльність банківських установ на підконтрольних територіях України", - йдеться в повідомленні в Facebook .

Відео дня

Нацбанк нагадав, що здійснення всіх видів фінансових операцій в населених пунктах, які не контролюються українською владою, було припинено у 2014 році.

Раніше редактор телепрограми "Гроші" Олександр Дубинський звинуватив НБУ у привласненні розрахункового коду (МФО) "Центральному резервному банку ДНР". За його словами, код МФО 400019 - офіційно зазначений в інструкціях банку донецької псевдореспубліки. Офіційна відповідь НБУ на свій запит журналіст назвав "документом із загальними фразами".

Нацбанк зазначив, що перевірити код банку (МФО) та дізнатися більш детальну інформацію про суб'єкта, якому він належить, можна на офіційній сторінці НБУ в довіднику банків України, згідно з яким вказаний Дубинським код не використовується.

Показати ще новини
Радіо НВ
X