НБУ спростив вивезення дорогоцінних металів через кордон України

28 грудня 2017, 09:32

Національний банк України (НБУ) пом'якшив вимоги до процедури переміщення банківських металів через митний кордон України

Про це йдеться в повідомленні на сайті НБУ з посиланням на постанову №142.

Зокрема, НБУ скасував вимогу про наявність індивідуальних ліцензій на вивезення банківських металів вагою, що перевищує 500 грам.

Відео дня

Дозвіл на вивезення банківських металів в такому обсязі буде можливо за умови письмового декларування митному органу і на підставі документів, що підтверджують придбання цією особою банківських металів в уповноважених банках та/або в НБУ в повному обсязі.

Скасовується також вимога про необхідність отримання юридичними особами спеціального дозволу Нацбанку на ввезення банківського металу, виготовленого нерезидентом за договором про переробку давальницької сировини, якщо ці банківські метали в повному обсязі продаються Нацбанку. Досить наявності договору, на підставі якого здійснювалася переробка, а також договору на поставку банківських металів Нацбанку.

"Зазначені кроки сприятимуть спрощенню та вдосконаленню порядку переміщення банківських металів через митний кордон України, йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що раніше Нацбанк спростив порядок ввезення українцями готівкової валюти.

Показати ще новини
Радіо НВ
X