Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

НБУ спростив банківські перекази за кордон

5 жовтня 2017, 14:05
699
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Нацбанк спростив переказ валюти за кордон

Національний банк скасував вимогу до банків, що діяло з вересня 2014 року, надавати йому скан-копії документів, на підставі яких вони здійснювали аналіз фінансових операцій своїх клієнтів

Про це повідомила прес-служба НБУ.

Національний банк України продовжує дерегуляцію операцій на валютному ринці. Чергові кроки торкнулися аналізу операцій юридичних та фізичних осіб - клієнтів банків з придбання та перерахування за кордон валюти.

У повідомленні йдеться про скан-копії:

  • виписок клієнтів і копій документів, які є підставою для здійснення операцій, крім рішення емітента про виплату дивідендів іноземному інвестору(використовується для аналізу попиту);
  • висновків за кожним договором, анкет клієнтів і інших документів, щодо прийнятих банком заходів при здійсненні аналізу та перевірки інформації про фінансові операції та їх учасників.

"Відміна вимоги надавати скан-копії документів звільнить значні матеріальні та технічні ресурси банківських установ та сприятиме ефективному, ризик-орієнтованому підходу банків до здійснення аналізу фінансових операцій клієнтів.", - говориться в повідомленні центробанку..

Відповідні зміни закріплені постановою № 98 від 03 жовтня 2017 року і набирають чинності з 5 жовтня 2017.

Нагадаємо, що в липні НБУ зняв ряд обмежень на валютному ринку.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися