Розрахунки та зняття готівки. Нацбанк прояснив умови використання платіжних карток за кордоном

2 березня 2022, 09:53

НБУ передбачив можливість використати українські карти за кордоном як для розрахунків, так і для зняття готівки.

Нацбанк України передбачив можливість використання за кордоном платіжних карток клієнтами українських банків як для розрахунків карткою, так і для зняття готівки, передає Інтерфакс-Україна з посиланням на регулятор.

Відео дня

Зазначені зміни до постанови № 18 від 24 лютого, прийнятої одразу після початку війни Росією та запровадження військового стану, внесені постановою правління Нацбанку від 1 березня 2022 року № 30.

Нацбанк наголосив, що з моменту впровадження воєнного стану не вводив жодних обмежень на безготівкові розрахунки, зокрема за кордоном.

У той же час НБУ заборонив зараховувати кошти на рахунки клієнтів-фізособ з переказів, ініційованих з використанням електронних платіжних засобів, емітованих учасниками міжнародних платіжних систем, які провадять свою діяльність на території Росії та Білорусі.

Також заборонено приймати в Україні електронні платіжні засоби ( включаючи перекази, розрахунки та видачу готівки), емітовані учасниками відповідних міжнародних платіжних систем», - йдеться у повідомленні регулятора.

Нагадаємо, що НБУ дозволив знімати готівкову валюту з рахунків, але в еквіваленті не більше 30 000 грн.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X