Виходець з «дочки» Сбербанку. НБУ призначив нового главу департаменту платіжних систем

28 грудня 2020, 15:58

За результатами відкритого відбору НБУ призначив на посаду Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку Андрія Поддєрьогіна. Раніше він працював в українській «дочці» Сбербанку і в Промінвестбанку.

Нацбанк України призначив на вакантну посаду директора Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку Андрія Поддєрьогіна. Про це повідомляє пресслужба регулятора.

Відео дня

У сферу повноважень нового директора входитиме:

  • визначення політики регулятора в сфері регулювання діяльності платіжних систем і систем розрахунків і безготівкових розрахунків;
  • розвиток НПС Простір і системи віддаленої ідентифікації BankID НБУ;
  • здійснення нагляду (Оверсайта) за платіжними системами з урахуванням міжнародних стандартів;
  • методологічне забезпечення питань регулювання розрахунків, створення і діяльності платіжних систем в Україні;
  • сприяння розвитку інноваційних платіжних інструментів та сервісів і популяризація безготівкових розрахунків.

До приходу в НБУ Поддєрьогін майже 30 років працював в українському банківському секторі і займався розвитком безготівкових розрахунків, платіжних систем і карткових продуктів в ряді великих банків України. З 2009 по 2020 рік він працював в АТ Ощадбанк, з 1996 по 2009 рік - в ПАТ Промінвестбанк, раніше - в АБ ІНКО.

Також Поддєрьогін займався громадською діяльністю і з 2000 року брав активну участь в роботі Української міжбанківської асоціації членів платіжних систем ЕМА, зокрема з 2010 року був заступником голови Ради цієї асоціації.

Департамент платіжних систем та інноваційного розвитку входить в блок Платіжні системи і грошовий обіг. Керівництво блоком здійснює заступник голови НБУ Олексій Шабан, який і очолював цей департамент раніше.

Нагадаємо, що Нацбанк збирається підвищити вагу ризику по споживчих кредитах до 150% в два етапи.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X