НБУ повідомив про ліквідацію ще одного банку

0 коментувати
НБУ прийняв рішення про ліквідацію банку 25 листопада
Фото: minfin.com.ua

НБУ прийняв рішення про ліквідацію банку 25 листопада

Національний банк України 25 листопада 2015 року за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб вирішив ліквідувати ПАТ Інтеграл-банк 

Про прийняття відповідної постанови №816 про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ Інтеграл-банк повідомляється на сайті НБУ 26 листопада.

Як зазначається в повідомленні, ПАТ Інтеграл-банк був визнаний проблемним у серпні 2015 року через невиконання банком своїх зобов’язань перед вкладниками та кредиторами.

Після цього було встановлено факти невідображення ним у бухгалтерському обліку документів клієнтів у встановлений законодавством строк. Крім того, погіршилися фінансові показники діяльності банку, тому він не виконував своєчасно та в повному обсязі законні вимоги вкладників та інших кредиторів.

"..всупереч вимогам статті 58 Закону України Про банки і банківську діяльність, якою встановлено обов’язок власників істотної участі у банку вживати своєчасних заходів для запобігання настанню неплатоспроможності банку, у банку не було вжито своєчасних заходів з достатньої фінансової підтримки ПАТ Інтеграл-банк", - сказано також у повідомленні НБУ.

5 вересня 2015 року НБУ прийняв рішення про віднесення ПАТ Інтеграл-банк до категорії неплатоспроможних, наступного дня у ньому запровадили тимчасову адміністрацію.

Як зазначає УНІАНІнтеграл-банк працює на ринку України від 1994 року і входить до групи невеликих фінустанов за обсягом активів. Основним власником банку є Кирило Торішній, який володіє прямо та опосередковано через інвесткомпанію Інвестиційно-торговий союз 48,5705% акцій банку.

Про визнання Інтеграл-банку неплатоспроможним стало відомо 16 вересня.

Хочете знати не тільки новини, а й що за ними криється?

Читайте журнал Новое Время онлайн.
Передплатіть зараз

Читайте 3 місяці за 59 грн

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Фінанси ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: