Українським фінкомпаніям змінили правила видачі валютних ліцензій

27 грудня 2017, 16:00
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Національний банк України (НБУ) ухвалив нову редакцію Положення про порядок надання небанківським фінансовим установам (НФУ) та національному оператору поштового зв’язку генеральних ліцензій на здійснення валютних операцій

Про це повідомили в прес-службі регулятора.

Зміни набирають чинності на наступний день після публікації постанови про дані зміни.

Згідно з новою редакцією, мінімальний розмір власного капіталу НФУ знижено вдвічі - до 10 млн грн за умови, що така установа здійснюватиме діяльність з використанням не більш ніж 50 структурних підрозділів. Кожне наступне збільшення структурних підрозділів на 50 одиниць потребуватиме збільшення мінімального капіталу на 10 млн грн.

Відео дня

Крім того, строк роботи НФУ у національній валюті для отримання генеральної ліцензії на здійснення відповідних операцій в іноземній валюті зменшено з 3 до 1 року.

НБУ також встановив більш жорсткі вимоги до фінансового стану, ділової репутації керівників та власників суттєвої участі в НФУ.

Відповідно до змін, регулятор зможе призупинити чи продовжити строки розгляду документів на отримання генеральної ліцензії небанківської фінансової установи. У разі порушень НФУ, Нацбанк зможе відкликати генеральну ліцензію.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X