НБУ полегшив бізнесу дострокове погашення кредитів у валюті

14 грудня 2017, 08:15
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Національний банк України (НБУ) послабив обмеження на валютному ринку України та розширив можливість бізнесу дострокового погашення кредитів у іноземній валюті

Відповідні зміни набувають чинності 14 грудня, повідомила прес-служба регулятора.

Так, НБУ розширює перелік випадків, коли бізнес може достроково погашати кредити та позики в іноземній валюті, отриманій від нерезидентів.

Відео дня

Згідно з постановою, можливе дострокове погашення кредиту чи позики, у реалізації яких повністю або частково бере участь іноземна держава через уповноважених осіб - шляхом кредитування, страхування чи гарантування.

Крім того, Нацбанк скасовує обмеження на максимальну суму переказів іноземної валюти для операцій уповноважених банків, які вони здійснюють на підставі індивідуальних ліцензій НБУ.

Раніше протягом одного календарного місяця максимальна сума за такими операціями становила $50 тис. (в еквіваленті). В подальшому, перекази іноземної валюти можуть здійснюватися банками на суму, визначену в індивідуальній ліцензії.

Нагадаємо, що Нацбанк спростив порядок ввезення резидентами в Україну іноземної валюти у готівковій формі.Також регулятор вніс зміни щодо порядку її вивезення.

Також регулятор зберіг вимогу до обов’язкового продажу валютних надходжень в Україну на користь юридичних осіб на рівні 50%, до якого її було знижено у квітні цього року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X