НБУ погодив умови роботи в Україні найбільшої в світі платіжної системи

13 листопада 2018, 14:49

Національний банк України (НБУ) погодив умови і порядок діяльності в Україні китайської платіжної системи UnionPay International.

Про це йдеться в повідомленні НБУ.

"12 листопада Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайта) платіжних систем Національного банку погодив умови і порядок її діяльності в Україні", - йдеться в ньому.

Відео дня

На першому етапі платіжна система UnionPay International надаватиме в Україні послуги еквайрингу, видачі готівки та оплати товарів і послуг за платіжними картками UnionPay.

Надалі передбачається здійснення емісії платіжних карток UnionPay банками України.

Міжнародна платіжна система UnionPay International стала четвертою в Україні міжнародної карткової платіжної системою, платіжною організацією якої є нерезидент.


China UnionPay - національна платіжна система Китаю. Є найбільшою міжнародною платіжною системою в світі за обсягом операцій і випущених платіжних карток. Сьогодні UPI дозволяє використовувати карти для оплати товарів і послуг, а також зняття готівки в партнерстві з більш ніж 400 фінансовими інститутами по всьому світу. Картки UnionPay емітуються в більш ніж 40 країнах.

Україна стане 170 країною світу, в якій буде розвиватися сервіс обслуговування карт UnionPay.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X