НБУ оскаржив відсторонення Рожкової

25 квітня 2018, 15:56

Національний банк України (НБУ) оскаржив в апеляційному порядку судову ухвалу про відсторонення Катерини Рожкової від виконання повноважень заступника голови регулятора.

Про це на запит НВ Бізнес повідомили в прес-службі НБУ.

"НБУ оскаржив ухвалу суду в апеляційному порядку (сьогодні, 25 квітня 2018 року, було подано апеляцію)", – зазначили в Нацбанку, додавши що регулятор вважає її "незаконною, прийнятою з порушенням цілого ряду законодавчих актів та такою, що створює небезпечний прецедент з блокування роботи органів державної влади".

Відео дня

Що стосується саме відсторонення Рожкової від посади, в прес-службі підкреслили, що Національний банк не отримував від Дарницького районного суду м. Києва жодних ухвал стосовно цього питання, тож "таким чином не має жодних підстав щодо вжиття будь-яких відповідних заходів".

У НБУ зазначають, що про наявність позову та винесення судом зазначеної ухвали "Національному банку стало відомо з відкритих джерел".

"Національний банк розглядатиме питання про виконання ухвали після її отримання від суду", – зазначили в прес-службі.

Крім того, додали в НБУ, найближчим часом регулятор подасть до Вищої ради правосуддя та правоохоронних органів заяви "з метою здійснення перевірки дій судді на наявність у них ознак дисциплінарного проступку та ознак вчинення злочину відповідно".

Нагадаємо, напередодні народний депутат Ігор Луценко повідомив, що суд за його позовом відсторонив Катерину Рожкову від посади заступника голови Національного банку України.

Показати ще новини
Радіо NV
X