НБУ направив правоохоронцям інформацію про підозрілі операції 10 банків на 5 млрд

24 липня 2019, 15:28
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Національний банк у другому кварталі надав правоохоронцям інформацію про підозрілі фінансові операції 10 банків на суму понад 4,9 млрд грн і $23,8 млн.

Крім того, за результатами валютного нагляду НБУ направив три листи в правоохоронні органи про великомасштабні операції клієнтів чотирьох банків щодо фінансових операцій на загальну суму близько $23,5 млн і 57 тис. євро.

Відео дня

"До Національного антикорупційного бюро України надіслано одне повідомлення з відомостями, що можуть свідчити про кримінальні правопорушення або використовуватися для попередження, виявлення, припинення і розслідування кримінальних правопорушень, віднесених законом до підслідності цього бюро», - йдеться в повідомленні.

В основному надана правоохоронцям інформація стосувалася проведення клієнтами банків фінансових операцій, які можуть бути пов'язані з виведенням капіталів, легалізацією кримінальних доходів, конвертацією безготівкових коштів у готівку, здійсненням фіктивного підприємництва, запобіганням оподаткування.

Нагадаємо, в першому кварталі Національний банк направив правоохоронцям інформацію про підозрілі операції клієнтів п'яти банків на загальну суму понад 3,7 млрд грн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X