НБУ вирішив допомогти банкам захистити інформацію

21 червня 2018, 14:29

Національний банк України (НБУ) має намір модернізувати правила організації захисту електронних банківських документів з використанням засобів захисту інформації регулятора.

Відповідний проект оприлюднено на сайті НБУ. Зауваження та пропозиції до нього регулятор буде приймати до 22 липня.

Регулятор хоче вдосконалити і модернізувати вимоги до використання і зберігання засобів криптографічного захисту інформації Нацбанку банками і небанківськими установами в Україні, які використовують такі засоби.

Відео дня

Пропонується, зокрема, врегульовано використання програмно-апаратного модуля генерації ключів і передбачено застосування як носіїв ключів криптографічного захисту інформації Національного банку виключно захищених носіїв інформації. Це дозволить оптимізувати та осучаснити норми правил організації захисту електронних банківських документів з використанням засобів захисту інформації НБУ (зокрема, в частині ведення діловодства, обладнання приміщень технічними засобами охорони і т.п.), а також знизити ризики інформаційної безпеки при управлінні ключовими даними в банках і небанківських установах, які використовують засоби захисту інформації НБУ.

Раніше повідомлялося, що НБУ змінив підхід до перевірок банків на підставі ризик-орієнтованого підходу.

Показати ще новини
Радіо NV
X