НБУ анулював одразу три валютні ліцензії

31 січня 2018, 18:18

Національний банк України (НБУ) відкликав генеральні ліцензії на здійснення валютних операцій у Першої фондової брокерської компанії, фондової біржі Універсальна та компанії Тагрет Трейд.

Про це повідомили у прес-службі регулятора.

Так, Перша фондова брокерська компанія звернулася до регулятора для відкликання генеральної ліцензії на здійснення валютних операцій з власної ініціативи.

Відео дня

Крім того, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку анулювала ліцензії, видані фондовій біржі Універсальній та Таргет Трейд на провадження професійної діяльності на фондовому ринку.

Нагадаємо, що в грудні 2017 року НБУ ухвалив нову редакцію Положення про порядок надання небанківським фінансовим установам (НФУ) та національному оператору поштового зв’язку генеральних ліцензій на здійснення валютних операцій.


Компанія Таргет Трейд заснована в 2009 році, як незалежна компанія, що надає комплекс послуг на фондовому ринку України.

Перша фондова брокерська компанія надає депозитарні та консультаційні послуги. Основною діяльністю є ведення реєстру власникiв iменних цiнних паперiв та економiко-правове забезпечення. Офіс компанії розташований в Донецьку.

Фондова біржа Універсальна здійснює діяльність з організації торгівлі на фондовому ринку в Дніпрі.

Показати ще новини
Радіо НВ
X