Найстаріший американський банк дозволить клієнтам операції з криптовалютами

11 лютого 2021, 17:07

Bank of New York Mellon, найстаріший американський банк, почне працювати з криптовалютами. Він буде зберігати, переводити і випускати криптовалюти за дорученням своїх клієнтів, які займаються управлінням активами, пише газета Wall Street Journal.

«Цифрові активи стають частиною мейнстріму, - зазначив Роман Регельман, топ-менеджер BNY Mellon, що займається обслуговуванням активів і цифровими бізнесами.

Банк BNY Mellon - не перша відома фінансова компанія, яка заявила про свій інтерес до цифрових активів. У жовтні 2018 року Fidelity Investments оголосила про плани зберігати і торгувати криптовалютами біткоїн і Ethereum, а через рік отримала схвалення регулюючих органів на ведення криптобізнесу в Нью-Йорку.

Відео дня

Але BNY Mellon став першим депозитарним банком, який оголосив про намір зайнятися операціями з криптовалютами. Крім того, він не планує вводити обмеження на типи цифрових активів, які клієнтам буде дозволено зберігати в банку. BNY Mellon має намір запропонувати клієнтам нові послуги в цьому році.

Нагадаємо, що 9 лютого вартість біткоїна вперше перевищила $48 тисяч. Він різко подорожчав на тлі новини про те, що компанія Tesla інвестувала в криптовалюту $1,5 млрд. Однак інші компанії навряд чи візьмуть приклад з компанії Ілона Маска, оскільки їх лякає волатильність біткоїна, вважають аналітики JPMorgan.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X