Навіть після смерті. Фінансова піраміда Мавроді відновила свою діяльність

21 травня 2018, 09:27

У Twitter-акаунті померлого в кінці березня засновника фінансової піраміди МММ Сергія Мавроді з'явилися два нових повідомлення.

"Ну що ж... Відпочили і вистачить", - наголошується в повідомленні.

Автори серед іншого оголосили про відкриття нового Мавро офісу і обіцяють запустити ще двадцять в регіонах. Також вони пропонують власникам квитків МММ 94 обміняти їх на нові MVR.

Хто саме продовжує вести мікроблог від імені Мавроді, не повідомляється.

На початку квітня нігерійський видання Premium Times з посиланням на керівництво піраміди повідомляло, що адміністрація проекту МММ (Mavrodi Mundial Moneybox) оголосила про припинення діяльності компанії. Закриття проекту зв'язали зі смертю Мавроді.

Зазначалося, що в роботі піраміди взяли участь мільйони нігерійців. Багато з них втратили гроші, а деякі учасники до останнього вірили в свої шанси отримати прибуток від участі в проекті.

Сайт фінансової піраміди в Нігерії став популярнішим за соціальну мережу Facebook за кількістю користувачів в країні за підсумками грудня 2016 року.


Мавроді в 1992 році заснував компанію МММ, яка увійшла в історію Росії як найбільша фінансова піраміда. За різними даними, число її вкладників склало від 10 млн до 15 млн осіб. У 2003 році Мавроді засудили до чотирьох з половиною років позбавлення волі за шахрайство у великих розмірах. Потерпілими визнали більш 10 тис. осіб, загальний збиток від роботи компанії оцінюється більш ніж в 110 млн рублів. Після звільнення Мавроді заснував кілька схожих на МММ проектів і зміг залучити до них нових вкладників, в тому числі і за кордоном.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X