Навіщо потрібно страхувати авто?

28 липня 2016, 17:15
PR

Кількість автолюбителів щороку зростає, поряд з цим постійно збільшується і кількість дорожніх пригод, від яких, як кажуть, ніхто не застрахований

Навіть досвідчені водії не можуть передбачити дії інших учасників руху. Що вже казати про форс-мажорні обставини, такі, наприклад, як град або крадіжка авто. Власна машина – це справжня цінність, яку хочеться вберегти від таких моментів. А ще хочеться бути впевненим, що в разі непередбачуваного, можна розраховувати на допомогу та матеріальну підтримку. Мінімізувати можливі наслідки та відчувати себе впевнено за кермом допоможе вчасно оформлена страховка.

Відео дня

У середньому 20-60 грн в день обходиться страховка авто, яка покриває наслідки пожежі, крадіжки, нападу, ДТП.


Страховки для авто бувають різні

Всі знають ОСАЦВ (ОСАГО), адже з 2004 року цей вид страхування обов’язковий для всіх водіїв. «Проте часто навіть ця вимога ігнорується або, маючи бажання зекономити, водії купують поліс у ненадійних агентів, іноді навіть у збанкрутілих страхових компаній. В цілому поліс ОСАЦВ з якісним покриттям у надійного страхового агента лише на 100-200 грн дорожчий. І такий поліс гарантує страхове покриття до 200 тис. грн на одного потерпілого за шкоду, завдану життю або здоров’ю, та до 100 тис. грн на одного потерпілого за шкоду, завдану майну третіх осіб. Але найголовніше – він дає гарантію компенсації, захищає від втрат власних коштів та нервових клітин», - розповідає Роман Буніч, директор департаменту альтернативних продажів Креді Агріколь Банку.

Як підібрати автострахування?

ОСАЦВ. Якщо у вас є авто, то неодмінно повинен бути поліс ОСАЦВ. Це обов’язкова автоцивілка, яка страхує відповідальність перед власником авто, який постраждав з вашої вини. Ваші втрати такий поліс не покриває, але звільняє від компенсації наслідків завданої шкоди майну, життю та здоров’ю, які виникли з вашої провини. Страхова виплата здійснюється за певною схемою, враховуються середня вартість деталей та їх амортизація.

КАСКО. Тут ви можете вирішувати, адже це добровільний вид страхування, який покриває збитки, завдані вашому автомобілю незалежно від того, хто винен у дорожній пригоді. Тобто, за наявності КАСКО водій у будь-якому випадку отримає кошти в якості компенсації або можливість відремонтувати авто. Це більш дорогий продукт із ширшим покриттям ризиків. Така страховка буде компенсувати і викрадення автомобіля, і шкоду, отриману внаслідок ДТП або інших випадків.

Де придбати страховку?

На страховому ринку зараз зустрічаються недобросовісні гравці, в яких просто немає грошей для виплат. Тому важливо не помилитись, обираючи страхову. Окрім інформації в інтернеті, відгуків тих, хто вже мав досвід роботи із страховими компаніями, у виборі допоможе думка експертів, а також банк. Справа в тому, що банки від імені страхових компаній продають у своїх відділеннях страхові продукти, і це не тільки ОСАЦВ та КАСКО, але абсолютно всі страхові продукти: страхування для виїзду за кордон, зелені карти, медичне страхування і страхування життя. Банки працюють виключно з надійними страховими компаніями, адже будь-який негатив з боку страхової компанії впливає на імідж і ділову репутацію фінустанови. У банків з європейським капіталом відпрацьований механізм, який відсікає недобросовісних партнерів, і страховій компанії для початку співробітництва з банком необхідно пройти ряд серйозних перевірок: від ділової репутації до глибокого аналізу фінансових показників.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Крім цього, в банку можна порівняти пропозиції і ціни відразу декількох перевірених страхових компаній, отримати пораду фахівця та обрати саме той варіант, який найкраще відповідатиме певним потребам, також можна уникнути додаткових націнок. Зручність ще і в тому, що в банку можна придбати страховку «не відходячи від каси», а також отримати консультації стосовно інших продуктів.

Як отримати додаткову вигоду?

Якщо зараз питання придбання ОСАЦВ є актуальним для вас, то варто звернути увагу на акційні пропозиції. Так ви не тільки застрахуєте своє авто, але й, наприклад, заправите його. До 6 вересня цікава пропозиція – «Застраховані більше заправляються» - діє в Креді Агріколь Банку. Щомісяця клієнти, які оформили в банку поліс ОСАЦВ, беруть учать у розіграші, і 10 щасливчиків отримають у подарунок 30 літрів пального. А страховку можна придбати в будь-якому із 167 відділень Креді Агріколь.

Показати ще новини
Радіо NV
X