Нацкомфінпослуг зайнялася засиллям ломбардів в Україні

25 березня 2016, 02:43
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, ухвалила кілька рішень, спрямованих, ймовірно, на скорочення ломбардів в Україні

Зокрема, як заявив член Нацкомфінпослуг Олександр Залєтов, організація має намір заборонити діяльність будь-яких фінансових установ в малих архітектурних формах (МАФ).

Відео дня

"Документ передбачає недопуск, щоб банки перебували у малих архітектурних формах, оскільки це створює високий ризик небезпеки для споживача, і ми, як регулятор, у цьому документі забороняємо використовувати МАФи для організації фінпослуг", - заявив Залєтов.

Також, як передає РБК-Україна, відомство ініціює збільшення початкового капіталу ломбардів до 500 тисяч гривень.

Олександр Залєтов нагадав, що ринок ломбардів в Україні досі не має свого зводу законів, за яким повинен діяти.

"На жаль, ринок ломбардів досі не має свого закону, є тільки законопроект, який зараз перебуває у Верховній Раді, тому ми змушені зараз ініціювати зміни в наші нормативні документи щодо підвищення вимог до капіталу таких фінансових установ", - зазначив він.

Нагадаємо, в травні 2015 року столичні оперативники затримали мешканця Чернігівської області за скоєння більше двох десятків розбійних нападів на ломбарди, а також - на співробітника міліції, повідомили в ГУ МВС у Києві.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X