Нацбанк змінить вигляд в цьому році

12 травня 2017, 17:33
Національний банк України за фінансової допомоги  Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у партнерстві з Еkonomikacommunications hub розпочав роботу над проектом із ребрендингу, який планується завершити до кінця 2017 року

Про це повідомила начальник управління інформації і громадських комунікацій НБУ Наталія Бондаренко, передає прес-служба відомства.

"Ми прагнемо бути гармонійними у своєму позиціонуванні, яке має відображати внутрішні перетворення, незалежність та вагомість для розбудови новітньої української держави. Наразі існуючий логотип НБУ та його айдентика не візуалізують наших змін та ролі в країні. Сьогодні Національний банк є національним лідером реформ, має визнання та повагу у світі. Наша візія – бути сучасним, відкритим і незалежним центральним банком, який має довіру суспільства та інтегрований до європейської спільноти центробанків", - зазначила Бондаренко.

Відео дня

За її словами, оновлена візуалізація бренду буде логічно пов'язана з іншим не менш важливим проектом центрального банку - новим сайтом, який запрацює восени.

"Розробка нового веб-сайта НБУ відбувається за фінансової допомоги USAID. Оновлення веб-сайта та створення нового логотипу є логічним кроком, щоб привернути увагу громадян до істотних змін, які відбулися у фінансовому секторі країни, допомогти громадянам вільно і безпечно орієнтуватися в світі фінансів, а також сприяти підвищенню довіри до фінансового сектору", - зазначила керівник програм фінансового сектору USAID Наталія Бережна.

Для роботи над ребредингом НБУ та USAID запросили Екопоміка communications hub. Вони мають намір розробити новий логотип. Ребрендинг передбачає зміну логотипу і фірмового стилю НБУ.

Нагадаємо, в лютому стало відомо, що компанія Джая Діджитал (Україна) розробить новий сайт Національного банку України, запуск якого очікується протягом півроку.

Показати ще новини
Радіо NV
X