НБУ ліквідував Укргазпромбанк і визнав неплатоспроможним Інтеграл-банк

16 вересня 2015, 09:51
Національний банк України (НБУ) ухвалив постанову №602 про ліквідацію та відкликання банківської ліцензії ПАТ Укргазпромбанк, повідомила прес-служба НБУ

Укргазпромбанк був віднесений до категорії неплатоспроможних 7 квітня 2015 року у зв'язку із здійсненням ризикової діяльності.

"Згідно з Законом України Про систему гарантування вкладів фізичних осіб новий власник зазначеного банку повинен був протягом місяця після укладення договору відновити показники платоспроможності та ліквідності ПАТ Укргазпромбанк. 9 вересня 2015 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб звернувся до Національного банку України з пропозицією про відкликання та ліквідації ПАТ Укргазпромбанк з 14 вересня 2015 року", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Крім того, повідомили в НБУ, регулятор прийняв рішення про віднесення ПАТ Інтеграл-банк до категорії неплатоспроможних.

У Нацбанку нагадали, що Інтеграл-банк був визнаний проблемним в серпні 2015 року через відсутність коштів, що призвело до невиконання банком своїх зобов'язань перед вкладниками і кредиторами.

"Після віднесення ПАТ Інтеграл-банк до категорії проблемних були встановлені факти невідображення ним у бухгалтерському обліку документів клієнтів, що не виконані у встановлений законодавством термін. Також погіршилися фінансові показники діяльності банку. Через відсутність коштів банк не виконував своєчасно і в повному обсязі законні вимоги вкладників та інших кредиторів", - йдеться в повідомленні.

НВ

Редактор: Марія Кабацій
Показати ще новини
Радіо НВ
X