Нацбанк виступив за нові способи безготівкових платежів

26 квітня 2018, 15:49
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Національний банк України (НБУ) пропонує розширити перелік платіжних пристроїв та сервісів для можливості здійснення безготівкової оплати користувачами.

Про це розповіла заступник директора Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ Ольга Василєва, повідомили на Facebook-сторінці регулятора.

ˮЗабезпечення права українців на вільний вибір способу оплати та широкий розвиток платіжної інфраструктури дасть можливість стимулювати розвиток безготівкових розрахунків та розширити сферу їх застосуванняˮ, - відзначила вона.

Відео дня

Так, Нацбанк разом з Міністерством економічного розвитку та торгівлі працює над поетапним впровадженням впродовж 2019 – 2020 років вимог до суб’єктів господарювання щодо прийняття електронних платіжних засобів в оплату за продані ними товари або надані послуги.

За словами Василєвої, частка безготівкових операцій з використанням платіжних карток за останні три роки збільшилась на 14% і на кінець 2017 року склала 39,3%.

Кількість торговельних терміналів в Україні з початку 2015 року зросла на 30% (з 178,9 тис. до 233,1 тис. шт.). У минулому році їхня кількість на 1 млн населення досягнула 6 тис. шт.

Нагадаємо, що Кабмін запропонував зобов'язати всіх суб'єктів господарювання, у тому числі платників єдиного податку, встановити платіжні термінали для безготівкових розрахунків.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X