Нацбанк вирішив посилити контроль над платіжними системами

13 червня 2018, 14:42

Національний банк України (НБУ) вирішив посилити нагляд за діяльністю платіжних систем, їхніх учасників та операторів послуг платіжної інфраструктури.

Про це повідомили у прес-службі регулятора.

Так, Нацбанком було прийнято постанову, яка передбачає встановлення вимог до організаційних та технічних заходів, які повинні вживати об'єкти нагляду для забезпечення безперервності діяльності, спрощення вимог до інформації, яку об'єкти нагляду зобов'язані розміщувати у пунктах приймання та виплати готівки.

Відео дня

Крім того, НБУ пропонують вдосконалити вимоги до зберігання інформації про кожну операцію переказу коштів, здійснену в платіжній системі.


Оверсайт платіжних систем – це діяльність Нацбанку з метою забезпечення безперервного, надійного та ефективного функціонування платіжних систем, яка включає моніторинг платіжних систем, їхнє оцінювання на відповідність вимогам українського законодавства, а також надання вказівок та рекомендацій для вдосконалення діяльності.


Постанова регулятора також встановлює додаткові права та обов’язки працівників НБУ щодо отримання та повернення документів і матеріалів під час здійснення виїзних перевірок.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X