Нацбанк виграв три суди у справі Дельта банку

19 квітня 2017, 15:46
Національний банк України (НБУ) виграв три справи за позовами до майнових поручителів АТ Дельта Банк на суму майже 65 млн грн

Про це повідомила прес-служба регулятора.

"Національний банк продовжує працювати над поверненням боргів за кредитами рефінансування неплатоспроможних банків. У I кварталі 2017 року НБУ виграв три судових справи за позовами до майнового поручителя АТ Дельта банк про звернення стягнення на іпотечне майно, загальна вартість якого за оцінкою незалежного суб’єкта оціночної діяльності складає 63,6 млн грн", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Як відзначає НБУ, зараз суди розглядають ще шість позовів до майнових поручителів за кредитами рефінансування, наданими Національним банком АТ Дельта банк.

За даними НБУ, всього за період 2014-2017 роки Національний банк ініціював 47 судових розглядів щодо стягнення з майнових та фінансових поручителів неплатоспроможних банків заборгованості перед НБУ. Справедлива вартість майна, на яке звертається стягнення з майнових поручителів, становить 10,9 млрд грн.

Станом на 1 квітня 2017 вже отримано 23 рішення судів про звернення стягнення на майно поручителів, справедлива вартість якого становить 1,1 млрд грн.

Нагадаємо, Дельта Банк був віднесений до категорії неплатоспроможних 2 березня 2015, а 2 жовтня 2015 за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб НБУ прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідації банку.

Показати ще новини
Радіо НВ
X