Нацбанк спростив умови для залучення кредитів від міжнародних організацій

12 вересня 2017, 16:35
123
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Нацбанк спростив умови для залучення кредитів від міжнародних організацій  - фото

Нацбанк виступив за спрощення порядку отримання кредитів МФО

Національний банк України (НБУ) спростив порядок отримання резидентами кредитів від міжнародних фінансових організацій (МФО) для пожвавлення співпраці українського бізнесу з МФО і більш активного припливу боргового капіталу в Україну

Про це повідомила прес-служба НБУ.

Зміни передбачають звільнення кредитних договорів в іноземній валюті з МФО від реєстрації в Нацбанку і надання резидентам можливості залучати кредити від МФО за договорами, які містять особливі умови - коли валюта кредиту визначається в гривнях, а всі операції між МФО і резидентом-позичальником проводяться в іноземній валюті.

"В цілому операції за кредитним договором з МФО уповноважений банк буде проводити відповідно до умов самого договору, а транскордонні операції (в тому числі коштом купленої іноземної валюти) можна буде проводити без реєстрації Національного банку", - зазначено в повідомленні НБУ.

Директор Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) в Україні Шевки Аджунер, заявив що ЄБРР вітає спрощення порядку отримання кредитів МФО, повідомляє НБУ.

"ЄБРР вітає удосконалення режиму отримання фінансування українськими підприємствами від МФО. Це дозволить розширити спектр і збільшити кількість проектів, що фінансуються, в тому числі, в гривні, коштом більш гнучкого структурування та адміністрування як з боку МФО, так і українських позичальників. В цілому рішення сприяє поліпшенню інвестиційного клімату і залучення іноземних інвестицій в реальну економіку ", - сказав він.

Відповідні зміни затверджені постановою правління НБУ від 7 вересня 2017 №88 Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів НБУ, яка набирає чинності з 13 вересня 2017 року.

Читайте новий номер журналу НВ

Передплатіть журнал НВ та читайте новий номер вже зараз. Передплатники також отримують доступ до архівних номерів журналу НВ. Вартість передплати журналу на 3 місяці усього 59 грн.

Передплатити журнал

Вибір редакції

Компанії/Ринки

24 травня, 20:06

thumb img
Що зміниться в роботі аеропорту Бориспіль — 6 тез топ-менеджерів
Рітейл/Нерухомість

24 травня, 17:50

thumb img
Зміна стратегії. Мережа Фуршет закриє кожен п’ятий магазин

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua