Нацбанк передав правоохоронцям інформацію про підозрілі операції клієнтів 18 банків

19 квітня 2017, 12:04
Нацбанк у 1 кварталі 2017 року за результатами виїзних та безвиїзних перевірок направив правоохоронцям інформацію про підозрілі фінансові операції клієнтів 18 банків

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Протягом першого кварталу поточного року банки надали до Державної служби фінансового моніторингу інформацію про понад 1,7 млн. фінансових операцій, які підлягали фінансовому моніторингу. Це майже на 37 % більше, ніж за аналогічний період 2016 року.

Відео дня

Найбільшу кількість (понад 90%) склали повідомлення про фінансові операції з готівкою, а також про фінансові операції осіб, щодо яких банками встановлено високий ризик.

Такі операції на суми, що дорівнюють або перевищують 150 тис грн., віднесені Законом України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» до операцій, які підлягають обов’язковому фінансовому моніторингу.

Тож НБУ перевіряє виконання банками вимог законодавства, яке регулює відносини у сфері запобігання та протидії легалізації “брудних” коштів, фінансуванню тероризму, та достатність вжитих банками заходів для попередження незаконних транзакцій.

Показати ще новини
Радіо НВ
X