Нацбанк оскаржить рішення суду щодо грошей Суркісів

23 травня 2017, 22:46
Національний банк України планує оскаржити рішення Окружного адміністративного суду Києва щодо обміну деяких зобов'язань Приватбанку на акції додаткової емісії банку (bail-in)

"Національний банк обурений останніми рішеннями судів щодо нібито неправомірності входження держави в капітал Приватбанку та процедури bail-in", - йдеться в повідомленні регулятора в Facebook.

Відео дня

У НБУ наголосили, що усі рішення щодо націоналізації Приватбанку були прийняті виключно в рамках спеціальної процедури, передбаченої статтею 41-1 закону України Про систему гарантування вкладів фізичних осіб.

Нагадаємо, що 17 травня Окружний адміністративний суд Києва постановив стягнути з Приватбанку списані при націоналізації 364 млн гривень на користь А-банку (Дніпро), що належить братам Суркісам. Суд також зобов'язав Приватбанк повернути особисто сім'ї Суркісів 1,048 млрд гривень, 266,2 тис. доларів і 8 тис. євро.

Нацбанк у грудні 2016 року під час націоналізації Приватбанку з кореспондентських рахунків А-банку примусово списав 364 млн гривень.

На етапі тимчасової адміністрації в Приватбанку під час його націоналізації була проведена процедура конвертації коштів інсайдерів банку в капітал (bail-in).

Показати ще новини
Радіо NV
X