Нацбанк ліквідував ще один банк

23 червня 2017, 15:37
Національний банк України за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняв рішення про ліквідацію Діамантбанку

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Як повідомляв НВ Бізнес, НБУ надав статус проблемного Діамантбанку через недостатній рівень капіталу. У лютому 2017-го банк заявив, що планує найближчим часом збільшити свій капітал на 750 млн грн за рахунок додаткової емісії акцій. Участь у квітневому розміщенні акцій мав брати і Мартиненко.

Відео дня

У відповідності до графіку нової емісії, кошти мають бути зараховані на викуп акцій з 24 квітня.

"Станом на 01 квітня 2017 року Діамантбанк не забезпечив виконання заходів, передбачених планом реструктуризації, внаслідок чого банк не досяг мінімального значення нормативу достатності регулятивного капіталу", - пояснили рішення про ліквідацію в НБУ.

За даними регулятора, 96% усіх вкладників Діамантбанку, а це 39 тис. осіб, отримають свої вклади в повному обсязі. Клієнти з більшими обсягами вкладів, ніж гарантовані 200 тис. грн, отримають їх у межах суми, гарантованої Фондом. Фонд забезпечить виплати гарантованої суми вкладів обсягом близько 1,1 млрд грн.

Нагадаємо, відповідно до вимог статті 76 Закону України Про банки і банківську діяльність ПАТ Діамантбанк було віднесено до категорії неплатоспроможних 24 квітня 2017 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X