Nasdaq може ввести мінімальний розмір для IPO — Reuters

19 травня 2020, 13:56
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Фондова біржа Nasdaq планує ввести обмеження щодо мінімального розміру IPO, щоб обмежити вихід на біржу китайських компаній.

Фондова біржа Nasdaq , яка торгує акціями високотехнологічних компаній, планує оприлюднити нові вимоги до проведення IPO, які вводять мінімальний розмір первинного розміщення в $ 25 млн.

Відео дня

Про це повідомляє агентство Reuters з посиланням на інформовані джерела.

За даними джерел агентства, обмеження планують ввести, щоб утруднити вихід на фондову біржу компаній з Китаю. Відзначається, що обмеження пов'язані з побоюваннями викликаними фінансовою непрозорістю китайських IPO і зв'язками підприємців з КНР з впливовими інсайдерами.

Нові правила Nasdaq зажадають від компаній з деяких країн, в тому числі Китаю, при проведенні IPO залучити не менше $ 25 млн або не менше чверті ринкової капіталізації після лістингу.

За словами співрозмовників Reuters, подібні обмеження не дозволили б провести первинне розміщення кільком китайським компаніям, які торгуються на біржі Nasdaq.

Так, за даними Refinitiv, c 2000 року в біржі Nasdaq котирувалися 155 китайських компаній, з яких 40 отримали дохід від IPO нижче $ 25 млн.

Агентство стверджує, що невеликі китайські компанії проводять первинне розміщення, щоб дати можливість інвесторам і засновникам компаній обходить заходи китайської влади по контролю за капіталом.

Крім того, Nasdaq перевірятиме невеликі американські компаній, які проводять аудит рахунків китайських претендентів на IPO.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X