Приватбанк домовився про співпрацю з найбільшою в світі платіжною системою

4 липня 2018, 19:23
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Найбільший український банк Приватбанк і компанія UnionPay International - найбільша міжнародна платіжна система - підписали меморандум щодо реалізації спільних проектів.

Підписання відбулося в Києві в середу, 4 липня, передає кореспондент НВ Бізнес.

Угода відкриває для банківського сектора України можливості інтеграції у світову фінансову систему, а українські торговельні підприємства і малий бізнес зможуть залучити більше китайських споживачів, зазначив голова правління Приватбанку Петр Крумханзл.

Відео дня

Зокрема передбачається розширити інфраструктуру приймання безготівкових платежів в Україні і впровадити інноваційні платіжні сервіси.

У рамках співпраці з UnionPay на першому етапі Приватбанк розглядає можливість запуску вже в 2019 році обслуговування карток платіжної системи UnionPay International у мережі банкоматів і платіжних терміналів банку.

Проте спочатку потрібно вирішити низку юридичних питань, а саме отримати ліцензію від НБУ. Лише після цього Приватбанк зможе почати виготовленням карт, уточнив Крумханзл.

"UnionPay накопичила багатий досвід у розробці інноваційних платежів, реалізації проектів "розумного міста", фінансової інтеграції та готова брати участь у розвитку платіжної індустрії в Україні", – зазначив президент China UnionPay Co. Ltd Ши Венчао.

Україна стане 170 країною світу, у якій буде розвиватися сервіс обслуговування карток UnionPay. Сьогодні UPI надає можливість використовувати картки для оплати товарів і послуг, а також зняття готівки в партнерстві з більш ніж 400 фінансовими інститутами по всьому світі. Картки UnionPay емітуються в більш ніж 40 країнах.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X