Найбільша товарна біржа Китаю зацікавилася новими активами в Україні

7 грудня 2017, 16:54
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Найбільша спотова товарна біржа в Китаї Bohai Commodity Exchange Co., Ltd (BOCE), що володіє 100% акцій Українського банку реконструкції та розвитку, зацікавлена в купівлі інших фінансових активів в Україні

Про це розповів генеральний директор BOCE Ян Дун Шенг, передають Українські новини.

"Нам цікаво. Але ми також повинні дивитися на ті перешкоди, які стоять перед нами", - відповів він на питання, чи зацікавлена китайська біржа в купівлі Української біржі.

Відео дня

Він також зазначив, що фондовий ринок - це основа побудови інших ринків.

"Ми будемо детально вивчати ситуацію в Україні і підтримувати тісні відносини з регуляторами, які здійснюють управління в секторах", - підкреслив Ян Дун Шенг.

Він привів у приклад фондовий ринок Китаю, який є одним з найбільш капіталізованих ринків і міг би дати багато користі Україні.

Нагадаємо, що 30 листопада 2016 року Фонд державного майна продав 99,9% акцій УБРР єдиному учаснику приватизаційного конкурсу - китайської BOCE. Сума угоди склала 82,8 млн грн.

У червні 2017 року Фонд державного майна України і китайська BOCE уклали договір купівлі-продажу 99,9% акцій Українського банку реконструкції та розвитку.

При цьому, Національний банк дозволив BOCE опосередковано купити Український банк реконструкції та розвитку лише в листопаді.


BOCE - найбільша спотова товарна біржа в Китаї з річним оборотом в $1 трлн. Компанія заснована у 2009 році за участю приватних китайських інвесторів, кількох державних компаній, а також муніципалітету штату Тянцзині, КНР.

УБРР був заснований у 2004 році для розвитку як корпоративного, так і малого та середнього бізнесу шляхом середньо- і довгострокового кредитування. Його власником спочатку було Державна інноваційна фінансово-кредитна установа, потім - Державна інвестиційна компанія. У 2013 році банк був переданий Мінфіну, а уряд Миколи Азарова передбачав створити на його основі Банк розвитку.

УБРР на початок квітня 2017 року обіймав 89-е місце серед 90 діючих на той час українських банків за розміром активів - 117,9 млн грн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X