«Кишеньковий голова». Наглядова рада назвала переможця конкурсу на посаду керівника Нацдепозитарію

11 травня 2021, 20:10

Переможцем конкурсу на посаду голови правління Національного депозитарію став Олексій Юдін. Його кандидатура буде винесена на розгляд зборів акціонерів.

Наглядова рада ПАТ Національний депозитарій України вибрала переможця конкурсу на посаду Голови Правління НБУ. Про це йдеться в повідомленні пресслужби Нацдепозитарію.

Відео дня

Переможцем конкурсу став Олексій Юдін, кандидатура якого буде винесена на розгляд позачергових зборів акціонерів. Відзначається, що збори відбудуться найближчим часом.

Колишній глава наглядової ради НДУ Олександр Данилюк у своєму Facebook розкритикував вибір Юдіна, назвавши його "кишеньковим главою правління".

"Я був проти такого призначення і попереджав що такі "кандидати" наглядову раду яку я очолював не пройдуть", - зазначив Данилюк.

У квітні цього року тодішній очільник наглядової ради НДУ Олександр Данилюк заявив, що на пост глави Нацдепозитарію хочуть призначити «потрібну» людину. За словами Данилюка, для цього оновлений склад Національної комісії з цінних паперів на фондовому ринку ініціював заміну Наглядової ради Національного депозитарію.

В кінці квітня Данилюк був звільнений з поста голови наглядової ради Нацдепозитарію.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X