Наглядову раду Укргазбанку вперше очолив незалежний член

24 травня 2017, 15:40
Новини компаній

Укргазбанк у рамках впровадження визначеної Кабінетом Міністрів України стратегії реформування державного банківського сектору, одним із перших державних банків реалізував реформу системи корпоративного управління

Зокрема, під час останніх річних загальних зборів акціонерів Банку, було обрано новий склад Наглядової ради, в якому кардинально посилено представництво незалежних членів Ради (4 з 7 осіб). Окремо варто зазначити, що Наглядова рада вперше очолена незалежним членом.

Відео дня

Також, у рамках реалізації даної стратегії на останньому засіданні Наглядової ради банку були створені нові комітети – із залучення інвестицій та реалізації стратегії розвитку Укргазбанку, а також з винагород та з питань призначень. Крім того, оновлено склад діючих комітетів - Аудиторського Комітету та Комітету з управління ризиками. Таким чином, в Укргазбанку вибудована чітка ієрархія прийняття рішень колегіальними органами банку та створено систему уникнення конфліктів інтересів.

Нагадаємо, що ще навесні 2016 року, реалізуючи урядову стратегію реформування державних банків, загальними зборами акціонерів була затверджена стратегія розвитку Укргазбанку, одним із ключових засад якої стало впровадження новаторської моделі "ЕКО-банкінгу".

Наразі, спільно з Міжнародною фінансовою корпорацією ця модель розвивається як пріоритетний напрям діяльності банку в рамках реалізації державної політики з енергоефективності та енергонезалежності економіки України та досягнення її енергетичної безпеки, а також з огляду на значний нереалізований потенціал для інвестицій в проекти енергоефективності та охорони довкілля.

http://www.ukrgasbank.com/press_center/news/11553-nablyudatelnyyi_sovet_ukrgazbanka_vpervye_vozglavil_nezavisimyyi_chlen

Показати ще новини
Радіо NV
X