Нафтогаз звинувачують у несплаті 2,8 млрд грн податків - ЗМІ

21 вересня 2017, 17:35
Державна фіскальна служба( ДФС) звинувачує Національну акціонерну компанію (НАК) Нафтогаз України в ухиленні від сплати податку на додану вартість за імпортний газ, поставлений з Росії

Про це йдеться в листі керівника енергетичної митниці Ігоря Піковського до начальника офісу великих платників податків ДФС Євгена Бамбізова, передають Українські Новини.

Відео дня

"Сума митних платежів, яка підлягає сплаті до державного бюджету за станом на 4 вересня 2017 року, становить 2, 8 млрд грн і перевищує фактичні ненадходження до бюджетів чи державних цільових фондів коштів в особливо великих розмірах", - йдеться в листі.

Відзначається, що мова йде про пропущені в цей період через кордон України майже 2,4 млрд куб. м російського газу: 2 млрд куб. м в жовтні 2015 року та 388 млн куб - в листопаді за попередньою ціною 227,36 дол за 1 тис. куб. м.

Також за інформацією енергомитниці, цей газ досі нерозмитнений, оскільки покупець не надав для цієї процедури повного пакету документів, зокрема акту прийому-передачі товару.

Раніше повідомлялося, що в компанія Нафтогаз України за підсумками діяльності в 2016 році заплатила до державного бюджету країни близько 60 млрд грн податків.

Показати ще новини
Радіо NV
X