Нафтогаз заявив про втрату Україною 150 млрд грн через анулювання трьох нафтогазових ліцензій

27 листопада 2017, 16:51
У Нафтогазі України заявили, що рішення Апеляційного адмінсуду Києва, яке анулює права компанії на 3 спецдозволів на користування надрами, призведе до втрат держбюджету на суму майже в 150 млрд грн

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Нафтогазу України.

"Позбавлення Нафтогазу права розробки Будищанська-Чутівської, Оболонської та Писаревської газоносних площ в Полтавській області фактично означатиме зрив виконання урядової програми 20/20" - йдеться в повідомленні.

Відео дня

За даними Нафтогазу, за період дії спеціальних дозволів на зазначених ліцензійних ділянках компанія планувала добути 69,6 млрд куб. м газу і 10,7 млн тонн нафти і газового конденсату. Рентні платежі до держбюджету повинні були скласти більше 148 млрд грн. Більш 7,4 млрд грн мало надійти в місцеві бюджети Полтавської області.

У Нафтогазі відзначили, що за 5 років підготовки цих територій до видобутку компанія інвестувала в розвідувальні та підготовчі роботи близько 800 млн грн. Плани на 2017 рік передбачали інвестування ще 1,1 млрд грн.

Нагадаємо, 15 листопада Апеляційний адміністративний суд Києва залишив в силі прийняте у вересні рішення Окружного адмінсуду, згідно з яким Нафтогаз України позбавлена права на розробку Будищанська-Чутівської, Оболонської та Писаревської газоносних площ.

Раніше глава компанії Андрій Коболєв заявляв, що Державна служба геології та надр перешкоджає нормальній роботі Нафтогаз України і її дочірнім компаніям.


Будищанська-Чутівська, Оболонська і Писарівська - єдині ліцензійні площі з видобутку газу в розпорядженні у Нафтогазу.

Показати ще новини
Радіо НВ
X