НБУ визначив банки, які можуть брати участь у валютних інтервенціях

9 квітня 2019, 12:43

Всього у валютних інтервенціях в другому кварталі 2019 року зможуть брати участь 20 банків

Національний банк України визначив перелік банків, які можуть брати участь у валютних інтервенціях за кращим курсом у другому кварталі 2019 року. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Відео дня

"Національний банк України затвердив перелік банків, які можуть брати участь у валютних інтервенціях в формі запиту щодо кращого курсу в квітні-червні 2019 року. Якщо порівняти з першим кварталом цього року, до переліку банків додався один новий банк - Банк Восток. У той же час з нього був виключений Укрсоцбанк, який був приєднаний до Альфа-Банку", - сказано в повідомленні НБУ.

У квітні-червні в таких інтервенціях зможуть брати участь зазначені фінансові установи: Альфа-Банк, Альянс Банк, Банк Інвестицій та Заощаджень, Банк Восток, Глобус, ІНГ Банк Україна, Індустріалбанк, Креді Агріколь Банк, ОТП Банк, Ощадбанк, Південний, ПриватБанк, ПУМБ , Райффайзен Банк Аваль, Сбербанк, Сітібанк, ТАСкомбанк, Укргазбанк, Укрексімбанк і УкрСиббанк.

У першому кварталі 2019 року Національний банк купив на міжбанківському валютному ринку майже $792 млн. Більше половини валюти - $417,5 млн регулятор купив через інтервенції за кращим курсом. За цей період НБУ продав на міжбанківському валютному ринку майже $167 млн, з них $108,5 млн через інтервенції за кращим курсом.

Інтервенції в формі запиту щодо кращого курсу проводяться з початку 2017 року.

Раніше повідомлялося, що Нацбанк анонсував нові послаблення на валютному ринку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X