НАБУ повідомило екснардепу Жеваго про підозру в недостовірному декларуванні і викликало його на допит

11 жовтня 2019, 17:31

11 жовтня детективи Національного антикорупційного бюро повідомили екснардепу про підозру у внесенні недостовірних відомостей до декларацій, повідомила прес-служба НАБУ.

Ім'я підозрюваного в НАБУ не назвали. За даними агентства Українські новини, мова йде по Костянтина Жеваго.

В НАБУ повідомили, що місцезнаходження екснардепа не встановлено, тому про підозру йому повідомили заочно.

Відео дня

«Слідство встановило, що колишній екснародний депутат України не задекларував факт наявності в нього фінансових зобов’язань. А саме: понад 10 млн грн у 2015 та 2016 роках та понад 9 млн у 2017 році. Розслідування наведених фактів детективи НАБУ здійснюють з 2017 року», — йдеться в повідомленні.

Крім того, НАБУ викликало Жеваго на допит на 9.30 18 жовтня. Повістка опублікована на сайті відомства.

Нагадаємо, 9 жовтня директор Держбюро розслідувань Роман Труба повідомив, що Жеваго в Україні оголошено в розшук. ДБР проситиме суд заочно арештувати екснардепа і добиватиметься оголошення його в міждержавний розшук. До цього, 27 вересня, в Держбюро розслідувань заявили, що заочно вручили Жеваго підозру у справі про розтрату 2,5 млрд грн банку Фінанси і кредит. У прес-службі бізнесмена повідомили, що він не з’явився в ДБР для вручення підозри і допиту, оскільки знаходиться на лікуванні за кордоном. Жеваго заперечує будь-які звинувачення.

Показати ще новини
Радіо NV
X