На власників Укрінбанку подадуть позов на 1,8 млрд грн

19 липня 2016, 14:27
Фонд гарантування вкладів фізосіб (ФГВФО) готовий судитися ыз акціонерами Укрінбанку за виплачені його вкладникам 1,8 млрд грн

Про це повідомив заступник директора-розпорядника ФГВФО Андрій Оленчик, передає FinClub.

Як повідомлялося, 13 липня Київський апеляційний адміністративний суд прийняв рішення про скасування ліквідації Укрінбанку.

Відео дня

"Тепер ми чекаємо остаточного рішення касаційної інстанції. Якщо суд прийме рішення про скасування ліквідації Укрінбанку, то ми повернемо банк власникам. Але ми вже виплатили вкладникам банку гарантовані депозити на 1,8 млрд грн. Ці кошти були виплачені з держбюджету. Тому ми відразу ж будемо подавати позов до власників банку та вимагати від них повернення цих грошей", - заявив Андрій Оленчик.

За даними Укрінбанку на 1 січня 2016 року, його мажоритарієм був Володимир Клименко, якому належало 66,9862% акцій банку.

Нагадаємо, 13 липня в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань приватним нотаріусом були внесені зміни до відомостей про юридичну особу ПАТ Укрінбанк. Було змінено повне та скорочене найменування, місцезнаходження та відомості про керівника юридичної особи.

Показати ще новини
Радіо NV
X