На посаду глави Держподаткової претендують заступник міністра фінансів і заступник міністра юстиції

5 квітня 2019, 16:07

Сергій Верланов і Сергій Петухов подали документи на конкурс на посаду глави створюваної Держподаткової служби

Заступник міністра фінансів Сергій Верланов, який очолює комісію з реорганізації Державної фіскальної служби, і заступник міністра юстиції Сергій Петухов подали документи на конкурс з відбору глави створюваної в ході реорганізації ДФС шляхом відділення Державної податкової служби. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Повідомляється, що міністерство фінансів на своїй сторінці в Facebook підтримало свого заступника міністра.

Сам претендент пояснив своє рішення тим, що останні кілька місяців був сфокусований на реформуванні ДФС, яка рішенням уряду від грудня 2018 року ділиться на ДПС і Державну митну службу.

Серед ключових завдань він назвав створення умов для демілітаризації служби, фокус на розвитку ризик-орієнтованого аудиту, ефективного адміністрування податків, контролю за трансферним ціноутворенням, модернізації IТ-систем і платформ, а також підвищення якості сервісів.

Заступник міністра підкреслив, що, згідно із законодавством, Мінфін, через який буде координуватися робота ДПС і ДМС, і його представники не мають можливості впливати на результати конкурсного відбору, тому конфлікт інтересів відсутній.

Також про рішення брати участь в конкурсі на главу ДПС повідомив заступник міністра юстиції Петухов. "Провели дебати - взяли за основу: Макс йде на Митну, я - на Податкову", - написав він на своїй сторінці в Facebook під фото з першим заступником голови МЕРТ Максимом Нефьодовим, який, як повідомлялося раніше, подав документи на конкурс на главу ДМС.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів на засіданні 20 березня оголосив конкурси на посади голів Державної податкової та Державної митної служб .

Також повідомлялося, що базовий оклад для керівників Податкової та Митної служб складе 24 тис. грн до оподаткування, з преміями - до 70 тис грн.

Комісія з питань вищого корпусу державної служби приймає документи на конкурси на заміщення посад глав митної та податкової служб до 16 годин 5 квітня.

Показати ще новини
Радіо NV
X