Україна та МВФ досягли угоди на рівні персоналу за моніторинговою програмою

24 листопада 2022, 08:23
МВФ (Фото:REUTERS / Yuri Gripas)

МВФ (Фото:REUTERS / Yuri Gripas)

За підсумками роботи Місії МВФ в Україні було досягнуто згоди на рівні персоналу (Staff-Level Agreement) за умовами Моніторингової програми із залученням Ради МВФ.

Україна та МВФ досягли попередньої згоди ( staff level agreement) за моніторинговою програмою за участю правління фонду.

Про це йдеться у повідомленні НБУ.

Згоди вдалося досягти за підсумками останньої віртуальної місії МВФ, яка тривала з 11 до 22 листопада. Програма ще має узгодити правління МВФ.

Відео дня

Угода є необхідною умовою для розгляду керівництвом МВФ питання про затвердження моніторингової програми та обговорення цього питання Радою виконавчих директорів МВФ.

За результатами обговорення, зокрема, визначено пріоритетні напрямки роботи, які дозволять і надалі утримувати макроекономічну та фінансову стабільність в Україні.

Зокрема, НБУ оновить Стратегію фінансового сектору, яка передбачатиме оцінку стійкості банківської системи, концепцію рекапіталізації та роботи з непрацюючими кредитами та розробку подальших планів забезпечення безперебійного функціонування фінансового сектору.

Раніше глава НБУ Андрій Пишний заявляв, що Україна майже досягла угоди з МВФ на рівні персоналу .

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X