МВФ спростував заяву заступника міністра фінансів Шевальова про можливе об'єднання траншів EFF

14 січня 2016, 19:08
У Міжнародному валютному фонді заявили, що можливість об'єднання кредитних траншів в рамках програми розширеного фінансування EFF для України не розглядалася

Про це повідомив офіційний представник МВФ Джеррі Райс, передає Інтерфакс-Україна.

"У мене немає ніяких відомостей, що перегляди (програми) будуть поєднані. Згідно з моєю інформацією, це буде другий перегляд", - сказав він в ході традиційного прес-брифінгу у Вашингтоні.

Відео дня

Таким чином Райс спростував думку заступника міністра фінансів України Артема Шевальова про можливе об'єднання траншів.

Нагадаємо, раніше Шевальов висловлював думку, що Фонд може об'єднати третій і четвертий транші у разі успішного продовження програми розширеного фінансування EFF.

Відкрита в березні чотирирічна програма EFF загальним обсягом SDR12,348 млрд (близько $17,11 млрд за поточним курсом) з першим траншем в $5 млрд спочатку передбачала щоквартальний перегляд програми, виділення в 2015 році ще трьох траншів по SDR1,18 млрд (близько $1,63 млрд) і зменшення квартальних траншів в 2016-2018 роках до SDR0,44 млрд ($0,61 млрд).

У той же час Україна змогла отримати лише перші два транші. Частина першого в розмірі $2,7 млрд пішла уряду для підтримки держбюджету, тоді як одержувачем інших коштів традиційно став Нацбанк.

Показати ще новини
Радіо NV
X