«Дикий світ». Morgan Stanley створює підрозділ криптоаналітики

15 вересня 2021, 12:32

Інвестбанк Morgan Stanley створює підрозділ криптоаналітики на тлі інтересу Волл-стріт до цього ринку.

Інвестиційний банк Morgan Stanley створює підрозділ криптоаналітики на тлі інтересу Волл-стріт до криптовалют, повідомляє Bloomberg з посиланням на службову записку.

Як зазначає агентство, такий крок Morgan Stanley пов'язаний з тим, що найбільші банки країни все частіше шукають способи вийти «в дикий світ криптовалют».

Відео дня

«Запуск спеціальних досліджень в області криптовалюта є визнанням зростаючого значення криптовалюта і інших цифрових активів на світових ринках», - заявили в меморандумі представники Morgan Stanley.

Підрозділ буде досліджувати вплив криптовалюта як на акції, так і на фіксований дохід у всьому світі. Команда базуватиметься в Лондоні, її очолить Шина Шах.

Новий підрозділ буде звітувати перед Джеймсом Фосеттом, а на місцевому рівні - перед Адамом Вудом, який очолює дослідні групи Morgan Stanley з фінансових технологій і платежів в США і Європі відповідно.

Раніше повідомлялося, що новий глава Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) Гері Генслер розглядає можливість введення жорсткого режиму нагляду для захисту інвесторів ринку криптовалюта.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X